Суспільство

У Харкові проводяться рейди з виявлення торгівельних місць, де продають неякісну рибу (ВІДЕО)
26 July 2017 19:00

 Поліцейські шукають порушників серед продавців риби. У Харкові проводяться рейди з виявлення торгівельних місць, де продають неякісну рибу. У ході перевірок правоохоронці поки оглянули 30 об'єктів. Профілактичні бесіди проводять навіть з тими продавцями, які мають всі документи.

Перший випадок захворювання на ботулізм у Харкові зареєстрували минулого тижня. У суботу 22 липня 22-річна харків'янка була госпіталізована та зараз отримує необхідну меддопомогу. Аби попередити розповсюдження хвороби, правоохоронці разом з держприкордонниками та місцевою владою провели рейди місцевими торговими точками. Зокрема поліція вже перевірила магазини, кіоски, супермаркети та ринки, які розташовані біля станцій метро «23 Серпня» та «Перемога». Усього це 30 об’єктів.

В більшості випадків у реалізаторів був повний пакет документів на товар, але з ними все одно провели профілактичну бесіду щодо дотримання всіх правил зберігання свіжої, в'яленої, солоної і копченої риби.

- Соблюдайте санитарные нормы по реализации рыбного продукта, условия хранения. Проверяйте поставщиков. Если есть возможность, дополнительную обработку холодильников. Все, что возможно.

На одного з підприємців поліція все ж склала адміністартивний протокол за статтею про порушення порядку провадження господарської діяльності.

Роман Залепа заст. начальника відділу Шевченківського ВП

Продавець здійснював торгівлю рибою без будь-яких документів. Також правоохоронці вилучили 6 кг сумнівного товару.

Чоловіку загрожує штраф від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції. Крім цього, виявили ще одну продавчиню, яка здійснювала торгівлю в'яленою рибою у невстановленому місці. На неї склали адмінпротокол за торгівлю з рук. Жінці загрожує накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією риби або без неї.

Матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення. Перевірки на разі продовжуються