Кримінал

Стрілянина у центрі Харкова: Двох чоловіків було поранено (ВІДЕО)
14 July 2017 19:01

Стрілянина у Харкові. Як припускають у поліції, жителі одного з будинків на Сумській та адміністрація кафе, що межує з домом, не поділили територію. Родина вирішила перепланувати квартиру та добудувати балкон. Через це почався конфлікт, який дійшов до стрілянини. У ході інциденту поранили двох друзів власників квартири. Хто саме застосував зброю - встановлює поліція.

13 липня о 19:15 центр Харкова перелякали постріли. Вже на місці поліцейські встановили, що таким чином з'ясовували стосунки адміністрація місцевого кафе та мешканці одного з будинків, що поруч.

Ірина Мусієнко речник ГУНП Шевченківського ВП

Со слов свидетелей конфликт произошел, потому что рядом с домом кафе. Стена дома примыкает к кафе. Лди решили в преме между кафе и своим окном сделать балкон. Пробили стену и решили заложить часть дома. Что не понравилось администрации заведения. Администрация жаловалась на то, что им будет мешать балкон, люди говорили, что имеют на это полное право.

Укотре між мешканцями дому і власниками кафе спалахнув скандал. Та в четвер сварка закінчилася стріляниною. Поранення отримали двоє друзів мешканців будинку. Їм надали необхідну допомогу. Зараз життю постраждалих нічого не загрожує. За попередньою інформацією, стріляли з травматичної зброї. Хто саме застосував пістолет, скільки було стрільців, а найголовніше - ким вони є зараз встановлює поліція