Кримінал

У Дніпрі студента одеської семінарії вбили за 25 гривень та старенький телефон (ВІДЕО)
12 July 2017 18:38

 У Дніпрі студента одеської семінарії вбили за 25 гривень та старенький телефон. Додому хлопець приїхав на похорон дідуся та просто навідати рідню, та ось повернутися до Одеси на навчання юнакові не судилося. Нападників затримали по гарячих слідах. Хто вбив майбутнього священослужителя, дивіться у випуску.

Ввечері 6 липня насполох почав бити стурбований батько - його син напередодні ввечері пішов зустрітися з другом та не повернувся додому.

Юрій Щербинін слідчий Самарського ВП м.Дніпро

Даний хлопець являється мешканцем міста Дніпра. Навчається в Одесі на священнослужителя. Приїхав до Дніпра до своїх рідних з приводу смерті його діда. 

Наступного дня до поліції надійшло повідомлення, що в одному з покинутих гаражів Дніпра знайшли труп чоловіка. Вже на місці правоохоронці встановили, що загиблий і зниклий - одна і та сама людина. По гарячих слідах оперативники встановили особи ймовірних вбивць Це місцеві жителі - 20 та 21-річний юнаки. Свою провину хлопці не відкидали та наслідчому експерименті у точності переповіли свої дії.

Познайомилися вони із жертвою ввечері 6 липня. Пішли закріпити знайомство спритним. Коли побачини у нового друга гроші, повалили його на землю та почали бити. 26-річному студенту у буквальному сенсі розтрощили голову цеглиною. Коли зрозуміли, що жертва не дихає - забрали готівку - 25 гривень - та старенький телефон. Зараз нападники перебувають під слідством. За скоєне їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 років. Триває досудове розслідування.