Суспільство

У Харкові відзначили Всесвітній день шоколаду (ВІДЕО)
11 July 2017 19:05

 У Харкові відзначили Всесвітній день шоколаду. Із 1995 року 11 липня цілком віддане ласунам і ласункам. Колись шоколад називали "їжею богів" і "чорним золотом", та й зараз поваги для нього неменше. Але, на щастя, продукт став доступнішим і вражає різноманіттям форм і смаків. Створювати ексклюзивні солодощі вчать в "Сладком мире", тут вже більше півроку навіть працює унікальне шоколадне ательє Шуадьє. На особливому - святковому - майстер-класі побували і журналісти.

Ось так розпочалося свято всесвітнього дня шоколаду у магазині "Сладкий Мир". Вірш про шоколад і все про солодощі у свої 4 роки як ніхто знає Сабіна. Дівчинка займається бальними танцями та без пропусків відвідує майстер-класи у магазині "Сладкий Мир".

Марина мати Сабіни

После мастер-класса она понимает, что она кушает, из чего сделан шоколад, ей нравится, это очень интересно, увлекательно, но и полезно, выливают всякие фигуры, делают шоколад сами, красиво всё, очень нравится.

Місце для святкування цьогоріч обрали особливе - воно буквально просякнуте шоколадною творчістю.

Людмила - адміністратор магазину "Сладкий Мир"

Уже стало доброй традицией отмечать Всемирный день шоколада, но в этом году у нас дебют. День шоколада мы празднуем в нашем ателье "SHOUD`E" , тем самым продолжая развивать культуру потребления шоколада.

Як створити шоколад мрії, знає Роман. Усі цукерки на полицях магазину - його ручна робота. Шоколатьє з досвідом з радістю вчить солодкому мистецтву і дітлахів. Цікаво, що хлопець має і свою солодку мрію.

Роман - шоколатьє магазину "Сладкий Мир"

Изобрести свою коробку конфет индивидуальных, чтобы она была с разными вкусами, вот сейчас это всё может нарабатываться на года, это практика. В будущем вы от меня обязательно дождетесь коробку конфет именную с различными начинками

Шоколад піднімає настрій - це доведено наукою, але він і надихає на творчість - це довели в "Сладком мире"

учасники майстер-класу

Все, кто любят шоколад, я сейчас поздравить рада, пожелать вам жизни сладкой и с молочной шоколадкой

Після майстер-класу всі учасники отримали дипломи майстрів "чоколядової справи", скуштували власні роботи та велику фігуру Зевса. Подарунок отримала і переможниця святкового конкурсу, який провели на офіційних сторінках магазину "Сладкий Мир" у соцмережах.

Анастасія - переможниця конкурсу

Я - сладкоежка, решила попробовать, вдруг повезёт

Спробувати солодощі, створити їх і, звісно, оформити подарунки з них - усе це доступно не тільки у всесвітнє свято шоколаду.

Олена - покупець магазину "Сладкий Мир"

Здесь нет плохого, всё нам нравится очень и то, что здесь нигде больше не купишь, только здесь можно попробовать эксклюзивные

Ольга Коваль - директор магазину "Сладкий Мир"

Мы благодарны, что вы разделили этот день вместе с нами. Магазин "Сладкий Мир" присоединяется к самым искренним поздравлениям. Пускай сбываются все самые заветные, самые сладкие мечты. А мы будем же продолжать радовать вас, развиваться ради вас и наших детей. С праздником!