Кримінал

40 ножових ударів через кохання: Киянин вбив дружину та намагався вкоротити віку собі (ВІДЕО)
11 July 2017 18:08

 40 ножових ударів через кохання. Киянин вбив дружину та намагався вкоротити віку й собі. До трагедії призвели ревнощі. Сусіди говорять, що родина була на грані розпаду. А того дня чоловік взагалі збирався йти з дому. Та ось мирно покинути родинне гніздо не дала чергова сварка. Вона ж і стала для родини фатальною.

Про те, що молоде подружжя занадто емоційно з'ясовує стосунки, власниці орендованої ними квартири повідомили сусіди. Коли ж жінка приїхала навідати постояльців, двері ніхто не відчиняв. Тоді вона і викликала правоохоронців.

Андрій Крищенко начальник ГУНП у м. Києві

Поліцією було відчинено двері, бо вони були закриті з середини.

Коли до квартири вдалося потрапити, побачне приголомшило усіх. У крові на підлозі лежала мертва 28-річна квартиранка, до слова, колега господарки оселі. А поруч без свідомості її чоловік. Останній намагався вкоротити собі віку - порізав вени та відкрив газ.

Андрій Крищенко начальник ГУНП у м. Києві

Встановлені попередні обставини. Конфлікт виник через ревнощі. Родина вже намагалася деякий час жити разом. Встановлюються свідки події. Вилучено речові докази - ножі, якими біло завдано тілесні ушкодження. Жінці 40 ножових поранень, та собі канцелярським ножем.

Зараз горе-ревнивець перебуває у лікарні. Його життю нічого не загрожує. За скоєне він понесе коарання передбачене статтею про умисне вбивство. А це до 15 років позбавлення волі. Триває слідство.