НП

У Києві на проспекті Голосіївському 8 липня стався потужний вибух: загинули двоє людей (ВІДЕО)
10 July 2017 18:27

У Києві на проспекті Голосіївському 8 липня стався потужний вибух. У результаті зруйнована житлова триповерхівка, загинули двоє людей. Тіло чоловіка знайшли серед завалів, жінка померла в машині швидкої допомоги. Шістьох осіб госпіталізували з травмами різного ступеню. Одна постраждала - це 14-річна дитина. Через вибух будинок обрушився.

Вибух пролунав о 13.30 у суботу. За даними ДСНС, впали перекриття між 2 та 3 поверхами та даху на площі близько 3600 кв. м. Під завалами загинув один із мешканців. Друга жертва померла по дорозі в лікарню.

Геннадій Пліс перший заступник голови КМДА

Серед загиблих жінка - 44 роки, має двох дітей. Обидві дитини - інваліди. 14 років залишається в лікарні, як казали, інша дитина - 17 років - проживає окремо. Батько поки що розшукується. Наче б то давно розлучені.

У понеділок в лікарні лишалися двоє постраждалих від трагедії на Голосіївському проспекті. Попепердня озвучена експертами причина вибуху - це газ. Станом на понеділок 24 мешканців зрйнованого будинку відселили в гутрожиток. Усього, за даними поліції, там проживали більше 70 людей. У Київській міській держадміністрації повідомили, про долюзруйнованої будівлі.

Геннадій Пліс перший заступник голови КМДА

За попередньою інформацією, дійсно, навярд чи цей дім буде доцільно відновлювати, тому що будинок 47 року. І мені здається, що поновлювати його не буде раціонально.

Будівлю охороняють цілодобово, щоб захистити майно від розкрадання. Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею "порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки".