Суспільство

У Дніпрі відкрився безкоштовний хостел для переселенців (ВІДЕО)
21 April 2017 17:35

 У Дніпрі відкрився безкоштовний центр «Шанс заради життя» з хостелом та коворкінгом для людей у скрутних життєвих обставинах. Проект ГО «Дорога Життя Дніпро» насамперед працюватиме на потребу внутрішньопереміщених осіб. Центр може одночасно прийняти до восьми постояльців. Наразі там перебувають трою д.дей, яким надається необхідна допомога.

Не так давно тут були руїни - тепер це відремонтований безкоштовний центр «Шанс заради життя» з хостелом та коворкінгом для переселенців та людей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Проект втілили за допомогою німецької компанії ГІЗ. 

Віталій Литвин, радник голови Дніпропетровської ОДА 

Область не тільки прийняла більше 80 тис ВПО, але ж, як би там не було, це є прифронтова область і, безумовно, конфлікт здійснює свій негативний вплив на наш регіон. Безумовно, сьогодні обласна влада робить все для подолання цих наслідків, але підтримка наших міжнародних партнерів вона є дуже необхідною. 
 
Центр «Шанс заради життя» може одночасно прийняти до восьми постояльців. Клієнти центру можуть безкоштовно перебувати у хостелі до трьох діб, користуватися інтернетом, отримати юридичні консультації, проходити тренінги та медичні обстеження.

Світлана Калініченко, представник ГО " Дорога життя Дніпро" 

Наша организация работает с группой риска. Это люди, которые употребляли или употребляют наркотики, люди вышедшие из мест лишения свободы также ВИЧ-позитивные люди, плюс переселенцы. Человек может прибывать от суток до трех суток на момент обследования либо же госпитализации.   
 
Це - не останній сумісний проект Гіз та ДніпроОДА. В районах, які наближені до Донеччини та лінії протистояння, в Межовій і Покровському, планується відкриття Інфохабів - інформаційних центрів для переселенців.