Кримінал

Харків'янка вербувала молодих дівчат для заняття проституцією у Туреччині (ВІДЕО)
20 April 2017 19:40

Харків'янка вербувала молодих дівчат для заняття проституцією у Туреччині. 29-річна жінка змовилась із 39 та 56-річними турками, разом вони планували вивезти з України з метою подальшої сексуальної експлуатації двох дівчат, 19 та 21 років. «Жрицям кохання» обіцяли роботу у нічних клубах. Зловмисників затримали у Дніпрі та Харкові. 

У Харкові жінка намагалася пеправити у сексуальне рабство до Туреччини українок. Зловмисниця змовилася з двома турками. Разом вони планували вивезти двох дівчат, 19 та 21 років. Майбутнім «жрицям кохання» обіцяли роботу у нічних клубах. 
 
Кирило Гребенюк, ст. слідчий слідчого управління ГУНП в Харківській області

На території м. Харкова вербували жінок з подальшим вивозом їх до Туреччини з метою сексуальної експлуатації, а саме для роботи в нічних клубах з метою надання сексуальних послуг чоловікам. Так, вказана група документувалася на початку 2017 року, до неї входили двоє громадян Туреччини та одна громадянка України - жителька міста Харкова. На даний час встановлюються співучасники злочинів, а також направлені заходи щодо повернення дівчат, які вже були раніше направлені до Туреччини. 

Фігурантів правоохоронці затримали у Харкові та Дніпрі. Їм вже повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого статтею "Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини". Також обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави більше 1 мільйону гривень за кожного. Слідство триває.