Кримінал

Житомирець зберігав вдома наркотики та зброю. Сховок шукали з собаками (ВІДЕО)
19 April 2017 17:17

 Житель Житомирської області зберігав вдома наркотики та зброю. Про наркосховок правоохоронці дізналися під час перевірки оперативної інформації. До обшуків у будинку підозрюваного залучили навіть кінологів. Чотирилапий спецназ крім амфетаміну знайшов у будинку ще й зброю з вибухівкою. Подробиці - далі у "Вістях"

Про те, що житель селища міського типу Миропіль, що на Житомирщині, зберігає вдома наркотики, правоохоронці дізналися ще 11 квітня.

речник ГУНП в Житомирській області:

У Романівському районі під час первірки інформації щодо незаконного зберігання та виготовлення наркотиків виявили у будинку 31-річного чоловіка амфетамін, марихуану, набір незареєстрованої зброї та вибухонебезпечних предметів.

У будинку підозрюваного правоохоронці провели обшук. До операції долучили навіть кінологів. Чотирилапі помічниці виявили заборонені речовини – відповідно марихуану та димову шашку і вибуховий пакет. У ході обстеження оселі підозрюваного поліцейські знайшли амфетамін, пристрій для вживання наркотичних речовин, а також піротехнічний засіб військового призначення, незареєстровані обріз мисливської рушниці та газовий пістолет. Крім цього правоохорнці знайшли ще й деталі до вилученої зброї. Зараз чоловіка звинувачують у зберіганні наркотиків та незаконному поводженні зі зброєю. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі стрроком до 7 років. Слдіство триває.