НП

У селі Яковенково 4-річний малюк загинув через боєприпас з арсеналу (ВІДЕОКОМЕНТАР)
18 April 2017 19:12

Трагедія під Балаклією. У селі Яковенково 4-річний малюк загинув через боєприпас. Хлопчик зі старшим братом гралися у дворі, коли їхній батько почав розпилювати залізяччя. 36-річний чоловік розбирав один із елементів паливної системи реактивного снаряда, через що той спалахнув. Вибуху не було, зі снаряду вирвався струмінь вогню, який прийшовся на машину, де саме сидів малюк. Автівка і сарай поруч спалахнули миттєво, дитина загинула на місці.

Батько отримав опіки рук і обличчя 1 і 3 ступіню, у шоковому стані він зараз перебуває лікарні. Мати на момент пожежі також перебувала вдома. Вона і 12-річний підліток не постраждали.

За фактом загибелі дитини відкрили 2 кримінальні провадження - незаконне поводження з боєприпасами та вбивсто з необережності. У поліції повідомили, що трагедію спричинила хвостова частина ракети з 65-того арсеналу. Слідство триває.

Костянтин Шеремет, старший інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області:

При первичном опросе отец находился в шоковом состоянии, пока он ничего пояснить не мог, но по имеющейся версии, это снаряд, который был разбросан, скажем так, после чрезвычайной ситуации. Село Яковенково - оно находится в непосредственной близости к этому арсеналу, и по видимому он нашел где-то этот снаряд, хранил у себя и вчера он пытался его разобрать по видимому для извлечения топлива, которое находилось в этом эелементе.