Всі   НОВИНИ

ФОТОПісля розриву стосунків друзями не залишаються: житель Черкас прикріпив до дверей колишньої вибухівку (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Українським рятувальникам вести пошукову роботу та розвідку допомагатиме робот (ВІДЕО)


14 липня 2017 19:19
переглядів: 200

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45119/45119_072407675.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Українським рятувальникам вести пошукову роботу та розвідку допомагатиме робот. У Києві дснсники показали, як тренуються керувати маленьким помічником з Америки. Основне призначення робота - вести розвідку у важкодоступних місцях та оцінювати рівень хімічного забруднення території.

Впродовж останнього тижня 15 рятувальників з різних куточків України опановують нові методи проведення хімічної розвідки з використанням робототехніки.

речник ДСНС

Даний робот система МТGR - це просунута легка роботизована платформа, що характеризується високою маневровістю на всіх місцевостях. І призначенана для ведення як розвідки, так і спостереження.

Такий "помічник" є подарунком від американських колег. Його не лякають навіть важкодоступні місця. Більше того, робот оснащений показником рівня хімічної небезпеки. У відомстві говорять, що такі навички робота зменшують ризик отримання ураження рятувальниками. На курсах фахівці вчаться керувати не тільки cамою машиною, а й поратися з пердметами, які він перевозить.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!