Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Донеччині від пожежі рятували зерносховище


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Суспільство

Центр психологічної реабілітації "Матері проти наркотиків" через суд відстоює добре ім'я (ВІДЕО)


07 липня 2017 20:40
переглядів: 668

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45086/45086_084046077.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 5.00  

 Журналісти "Вістей" продовжують слідкувати за справою стосовно центру психологічної реабілітації "Матері проти наркотиків". Нагадаю, 20 квітня до Слобідського відділу поліції звернувся колишній реабілітант із заявою щодо протиправних дій працівників центру. У ході ж перевірок ніяких правопорушень у закладі виявлено не було. Справу закрили за відсутністю події кримінального правопорушення. Нині центр відстоює добре ім"я, і правоохоронці відкрили нове провадження - вже проти самого заявника. Детальніше далі.

Анна Оберемок розробила власну авторську методику реабілітації від нарко- та алко-залежності. Її центр психологічної реабілітації "Матері проти наркотиків" працює з 2013 року, за цей час співробітники закладу допомогли понад 2 сотням клієнтів. Але з кінця квітня до звичної роботи з допомоги реабілітантам додался нова - центр має повертати собі добре ім'я.

20 квітня до Слобідського відділу поліції звернувся колишній клієнт із заявою щодо протиправних дій працівників центру "Матері проти наркотиків". Було відкрито кримінальне провадження за ст 190 ч.1 КК України .

Анна Оберемок - керівник центру психологічної реабілітації "Матері проти наркотиків"

В ходе досудебного расследования по жалобе Ашпиза-Привалова ни одного административного, криминального правонарушения в нашем центре віявлено не было. На основании этого дело было закрыто.

Після перевірки вже представники центру звернулися до правоохоронців, щоб поставити крапку в цій історії. І довести, що заклад не причетний до будь-яких протиправних дій.

Анна Оберемок - керівник центру психологічної реабілітації "Матері проти наркотиків"

В связи с этим юристами нашего фонда было подано ходатайство в Слободское РО ГУНП дабы привлечь Ашпиза-Привалова за заведомо неправдивое заявление На данный момент ходатайство рассмотрено, следователями возбуждено уголовное дело, следствие ведется

9 червня було розпочате досудове розслідування в кримінальному провадженні за ст. 383 ч.1 КК України, а саме завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу досудового розслідування про вчинення злочину, що підтверджується витягом з ЄРДР.

Журналістам вдалося поспілкуватися з родиною заявника. Вони розповіли, що чоловік відмовився від раніше поданої скарги

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!