Всі   НОВИНИ

ФОТОВ Маріуполі дитина померла в стоматологічному кріслі (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Культура

У Харкові перебуває Почаївська ікона Божої Матері: Віряни хресною ходою пройшли зі святинею (ВІДЕО)


05 липня 2017 19:03
переглядів: 219

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45071/45071_071535174.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 У Харкові перебуває Почаївська ікона Божої Матері. Віряни хресною ходою перенесли святиню з Благовіщенського собору до Покровського монастиря. Тут ікона пробуде до суботи. Чудотворну ікону на Слобожанщину привезли напередодні святкування Хрещення Київської русі. А наприкінці липня всі українські чудотворні ікони прибудуть в Київ.

5 липня під час хресної ходи віряни перенесли Почаївську ікону Божої Матері до Свято-Покровського чоловічого монастиря. Святиня перебуватиме в Харкові до 8 липня.

Костянтин вірянин із Харкова

Это чудотворная икона, находится в Почаевской лавре, это одна из 3 лавр в Украине, с ней совершается много чудес.

Чудотворні ікони України зараз мандрують різними областями країни. Такий "обмін" присвятили черговій річниці хрещення Київської Русі. І в решті наприкінці липня всі вони прибудуть до Києва.

протоієрей Іосіф ключар Свято-Благовіщенського кафедрального собору

Разные иконы чудотворные, которые находятся в Украине, путешествуют в разные епархии. И так блаженнейший благословил, что иконы, которые находятся на западе, они даются на восток, с востока на запад, с юга на север, с севера на юг.

Для Олени це вже третя хресна хода. З самого ранку вірянка приїхала до Благовіщенського собору. Разом із нею центром Харкова пройшли сотні городян і мешканців області.

Олена вірянка з Краснокутського району

Самая первая цель наша - чтобы был мир в Украине, чтобы в Украине он все таки уже настал. Ну и, во-вторых, каждый идет со своей проосьбой - приложиться к иконе Божьей Матери, попросить у нее здоровья нашим деткам.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!