Всі   НОВИНИ

ФОТОНовий випадок ботулізму: У Харкові 22-річна дівчина отруїлася в'яленою рибою (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Культура

На новий рекорд України зіграли поліцейські оркестри (ВІДЕО)


03 липня 2017 14:37
переглядів: 333

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/45051/45051_023824555.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 2.00  

Поліцейські оркестри всієї України встановили національний рекорд. 9 колективів, а це близько 2 сотень музикантів, разом виконали гімн Європейського союзу. Музичне досягнення зафіксували 1 липня в Маріїнському парку під час конкурсу обласних оркестрів поліції.

1 липня в Києві змагалися поліцейські оркестри. Колективи з різних областей України боролися за право зіграти в Чехії.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України:

Духові оркестри або творчі колективи повинні існувать. На жаль, їх сьогодні тільки 9 творчих колективів, але сьогодні ми вже будемо бачити номінацію "молодого творчого колектива" - миколаївські патрульні прибули зі своєю ідеєю. Перший і основний приз - це поїздка на змагання оркестрів у Прагу, серед поліцейських оркестрів у Празі. Збираються раз на рік. На жаль, Україна вже декілька років не брала участь у цьому. 

Переможцями конкурсу стали музиканти з Одещини. Друге місце у оркестру з поліції Київської області, які, до слова, грали навіть попри зливу. Третю ж сходинку посіли – миколаївські правоохоронці. Грошові сертифікати колективи витратять на оновлення чи придбання нових музичних інструментів.

Але не тільки духом змагання глядачам запам'ятається оркестрова битва. У них на очах у Маріїнському парку встановили національний рекорд. Гімн Європейського союзу "Оду до радості" виконали спільно 200 музикантів.

Диплом про зафіксований рекорд представники Книги рекордів України передали Голові Національної поліції України Сергію Князєву.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!