ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Новини партнерiв
Loading...

Спорт

У Харкові закінчився чемпіонат Європи з боксу - 2017: збірна України виграла медальний залік

26 червня 2017 17:51
переглядів: 191

версія для друку

Рейтинг новини : 0.00

У Харкові закінчився чемпіонат Європи з боксу - 2017. Із 16 до 24 червня міжнародні змагання зібрали 260 учасників із 39 країн. Цікаво, що збірна України з боксу виграла медальний залік чемпіонату Європи. У наших спортсменів - 3 золота, срібло, 2 бронзи. Титули чемпіонів у своїх вагових категоріях здобули - Юрій Шестак, Олександр Хижняк і Віктор Вихрист. Срібна медаль у Миколи Буценка, бронза - у Євгена Барабанова та Дмитра Замотаєва. Більше того у Олександра Хижняка на додачу і звання кращого боксера чемпіонату.

Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!