Всі   НОВИНИ

ФОТОДо 1 вересня у Харкові відкриють унікальний шкільний спортивний майданчик (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Політика

Олександр Турчинов: Україні потрібно завершити АТО і перейти до нового формату захисту країни (ВІДЕО)


13 червня 2017 19:20
переглядів: 367

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44959/44959_072047960.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вислоавився щодо ходу Антитерористичної операції. В інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» він зазначив, що в Україні потрібно завершити АТО і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни. Фрагмент цитати: " Військові дії тривають на сході нашої країни вже три роки, і переросли як за тривалістю, так і за масштабами формат АТО. Водночас потрібно зазначити, що антитерористична операція виконала дуже багато важливих завдань. ...настав час перейти до нового формату захисту країни».

Олександр Турчинов нагадав норми Конституції, за якими є 2 випадки, коли дозволяється бойове застосування Збройних Сил - оголошення війни і антитерористичної операції. Нині, на його думку, є необхідність створити постійно діючий у зоні протистояння Оперативний штаб з широкими повноваженнями для комплексного управління ЗСУ, усіма силовими структурами, а також військово-цивільними адміністраціями. Він переконаний, що такий підхід «тільки посилить фундамент Мінських угод, оскільки їх реалізація неможлива без вирішення питань безпеки і без звільнення окупованої української території».

Олександр Турчинов секретар Ради національної безпеки і оборони України

Прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні, а на законодавчому рівні запропонувати основні позиції щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати Президентові право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ. Воно потребує обговорення в професійному експертному середовищі. І після цього допрацьований законопроект «Про відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей» буде представлений Президентові, після чого, сподіваюся, він оперативно буде внесений до Верховної Ради.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!