Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Леваді зводять новий житловий мікрорайон (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Політика

Ми прагнемо продовжувати співпрацювати з Україною - Мічіо Харадо (ВІДЕОКОМЕНТАР)


03 квітня 2017 15:59
переглядів: 178

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44719/44719_040053124.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Співробітництво Харківщини та Японії. Голова Харківської облдержадміністрації 1 квітня провела зустріч із заступником Голови дипломатичної місії Японського посольства в Україїні, міністром-радником Мічіо Харадо. Під час конференції Юлія Світлична подякувала міністрові за те, що вже встиг зробити японський уряд для міста. А це і оновлення освітлення в Харківському національному театрі опери і балету ім. М. Лисенка, і спонсування правоохоронної системи новими автомобілями. Також губернатор області відмітила, що відкриття модульно-реабілітаційного басейну є знаком того, що співробітництво з Україною Японія розривати не планує. В свою чергу Мічіо Харакадо зазначив, що в рамках проекту "Рік Японії в Україні" у місті плануєть висадка сакури.

Юлія Світлична, губернаторка Харківської області:

Я хотела бы сказать спасибо послу Японии и всему японскому народу за ту поддержку, которою вы оказываете не только по социальному направлению, а еще и по правохранительной системе, по реформировнаию наших государственных структур и, безусловно, по оказанию гуманитарной и грантовой помощи Украине.

Мічіо Харада, заступник Голови дипломатичної місії посольства Японії в Україні:

Мы хотели бы знать,что нужно делать для укрепления такого сотрудничества. Но для этого нам нужно посмотреть город. Нам нужно чаще сюда приезжать. 

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!