Всі   НОВИНИ

ФОТОНа Леваді зводять новий житловий мікрорайон (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Шоу-Біз

Заспiвай на путiвку до Мюнхену - таку ексклюзивну можливiсть дає ресторан "Пробка" (ВІДЕО)


27 березня 2017 20:37
переглядів: 157

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44676/44676_083842839.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Вже другий рiк поспiль спiваки-аматори виборюють перемогу на Чемпіонаті живого караоке та найталановитіші відправляються у подорож. Фiнал кращих з кращих бачили i ВICTI.

Мандрiвки розпочалися завдяки ресторану "Probka" із 2016. Так минулого року переможцi Чемпіонату живого караоке поїхали до Чехii.

Олександра Рудь, власниця ресторану "Probka":

В прошлом году, когда мы начинали первый чемпионат Харькова по живому караоке, у нас были, может, какие-то опасения, какие-то нечеткости. Но за год мы выросли. Мы приобрели массу друзей, и у нас в воскресенья царит какая-то особая атмосфера. Я очень горжусь этим проектом. Я ему очень рада. Это такой очень домашний проект, очень близкий нам. 

Новий сезон - і нова подорож. Чемпіонат з живого караоке на цей раз знову роздає подарунки, і вражає ними навіть журі. До слова, обирав найкращий голос музикант гурту "Скрябін".

Олег Олешко, арт-директор ресторану "Probka" та Олексій, учасник гурту "Скрябін", член журі:

- Каждый финал проходит с призами. Главный, генеральный приз - это, конечно же, поездка в Мюнхен. Идет соперничество, идет батл вокальный.

- Очень классная премия!

- Мы будем наблюдать, очень переживать, держать пальцы.

- Я не помню, чтобы кто-нибуть из конкурсов предложил такую идею - поехать в Европу. 

Випробування голосам і співакам влаштували надсерйозне - змагання щонеділі, потім фінал місяця, сезону і нарешті - річний батл. А для відвідувачів "Пробки" можливість слухати та співати.

Олексій, учасник гурту "Скрябін", член журі:

Это становится модным. Люди хотят петь. И у них появилась такая возможность, чтобы своим голосом показать себя. И почувствовать себя певцом в окружении лампочек и колонок. У нас как-то складываются очень хорошие отнощения с "Пробкой", с Харьковом. 

У фіналі найспівочіші і неперевершені за колоритом. Тож за головний приз зійшовся дует із "Духаст" від "Рамштайн" і вокаліст із мелодійними піснями Антонова.

Павло Кус та Олександр Черніхов, фігалісти:

- Будет интересно!

- Будет шоу! 

Віктор Король, учасник гурту "Ан-2":

Спел для всех девушек, поздравил их с начавшимся, но не заканчивающимся 8 марта. И чтоб у них мечты все сбывались, есть такая песня "Не забывай, мечты сбываются и не сбываются". Ну, и конечно, про девушек, которые ходят туда-сюда по Сумской, а они ходят все летящей походкой. Поэтому прозвучала "Летящей походкой".

Чемпіонат живого караоке, влаштований рестораном "Пробка", об'єднав музикою сотні людей - виконавців профі та аматорів.

Олександра Рудь, власниця ресторану "Probka": 

Я хотела бы пожелать всем сегодняшним участникам финала сезона и всем тем, кто приходит к нам петь на любой отборочный тур каждое воскресенье - даже не победы, я желаю вам почувствовать этот драйв и кайф от того, что вы поете на сцене. 

Далі, обіцяють у "Пробці", буде ще більше музики, можливостей і живого караоке

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!