Всі   НОВИНИ

ФОТОІнформує податкова


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Шоу-Біз

Гурт "Антитіла" подорожує Україною на підтримку свого п'ятого альбому "Сонце" (ВІДЕО)


17 березня 2017 17:07
переглядів: 216

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44612/44612_050959192.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44612/44612_050959255.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44612/44612_050959333.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44612/44612_050959411.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

Гурт "Антитіла" подорожує Україною на підтримку свого п'ятого альбому "Сонце". Тур охоплює близько 40 міст, у тому числі і прифронтові. У Харкові хлопці зустрілися з шанувальниками і відповіли на всі питання. "Вісті" також не оминули увагою цей захід.

Цілий рік хлопці з гурту "Антитіла" накопичували матеріал для нового альбому, потім 3 місяці плідної роботи в студії, і ось, восени 2016 року "зійшло" їхнє "Сонце".

Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла": Альбом, в принципі, він новий, але деякі композиції ми вже реліз робили. Свіжий він? - Так, свіжий. Більш електронне звучання у нього, ніж у попередніх платівок. По емоції, він позитивний, світлий, добрий, здебільшого. Саме тому і названий так - "Сонце".

На дві композиції з альбому вже відзняті відеокліпи. Це "Танцюй" і "Одинак". Остання, до слова стала стаундтреком до однойменного серіалу. На головну роль в кліпі запрошений відомий актор Олексій Горбунов, який з притаманним йому нервом і щирістю максимально розкрив всі задумки режисера. Сюжет кліпу тримався в таємниці до моменту його презентації. Відомо було тільки, що Олексій Горбунов грає роль кілера відомого політика. Актора, до речі, хлопці запросили на завершальний концерт туру у Києві, де обіцяють разом із ним заспівати того ж "Одинака".

У рамках тура завітають "Антитіла" і до прифронтових міст.

Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла": Обов'язково дамо концерти. Я скажу, що це більше соціальні концерти, ніж комерційні, тому що там інша ціна квитка, там ми дуже багато будемо запрошувати військових, незахищених верств населення людей, щоб якось донести це. Тому що туди потрібно приїжджати, не забувати. Там так само українці живуть і вони також хочуть чути українську музику.

У своїй творчості Тарас, як автор всіх пісень, не оминає увагою і події в Україні.

Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла": Багато у нас соціальних пісень і ми їх напишемо в силу того, що ми живемо у цій країні. Нам болить все те, що стається тут і ми від того не можем бути відірвані. І хочеш, не хочеш, а така музика народжується, як наприклад "Ярмо" чи "Завжди моя", чи пісня "В книжках" - ряд таких композицій.

Останнім часом серед співаків стало дуже популярно експерементувати разом із симфонічним оркестром, тож "Антитіла" не виключення. І вже цьогоріч хлопці обіцяють продемонтрувати результат сумісної роботи.

Сергій Вусик, учасник гурту "Антитіла": Первый такой концерт состоится в Киеве. А дальше мы посмотрим, может быть, мы его привезём и в большинство других городов Украины. Это будет концерт Рождественский, предновогодний. В каком-то таком формате, но это будет с оркестром.

Тур "Сонце" завершиться 25 травня концертом у Києві, а перед ним хлопці подарують своє тепло і чесну лірику кільком містам у США.

Тетяна Ткач, Ігор Мельник. Вісті.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!