Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові проводяться рейди з виявлення торгівельних місць, де продають неякісну рибу (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Шоу-Біз

Фронтмена гурту "Дзідзьо" посвятили в моряки (ВІДЕО)


17 березня 2017 16:23
переглядів: 272

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44607/44607_042512146.jpg&w=640
 Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44607/44607_042512224.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 2.00  

Фронтмена гурту "Дзідзьо" прийняли до лав моряків-прикордонників. До них Михайло Хома завітав після концерту. Під час візити патрулював із військовими морський простір та навіть пройшов обряд посвяти в охоронці кордону.

Концерт щойно закінчився, а Дзідзьо вже патрулює морський кордон. Аби підтримати тих, хто стоїть на варті державного спокою фронтмен разом із музикантами знову в гостях у Держприкордонників в зоні АТО.

Михайло Хома, фронтмен гурту "Дзідзьо"

Вийшов на бойове патрулювання українського кордону в Азовському морі. А мої друзі, щоб ви знали, а ви знаєте, то є Державна прикордонна служба України. 

Соліст взяв участь у ранковій церемонії підняття прапору кораблів та катерів морської охорони, разом із екіпажем катера морської охорони «Гриф» вийшов у море та навіть"заступив" на чергування. Цікаво, що під час патрулювання військовики провели для співака ритуал посвяти в моряки. Фронтмен випив плафон морської води та отримав від командира Маріупольського загону морської охорони «сертифікат моряка-прикордонника». Вже як досвічений моряк, Дзідзьо щойно зійшов на берег, взяв участь в урочистих заходах з нагоди прийняття військової присяги одним з молодих моряків-прикордонників.

 


Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!