Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Кривому Розі подружжя спалили тіло прийомної доньки, а рештки втопили у річці (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Спорт

Із Донецька у Харків через війну до нових перемог - історія спортсмена переселенця який став чемпіоном (ВІДЕО)


14 березня 2017 19:31
переглядів: 193

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44580/44580_074844325.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Із Донецька у Харків через війну, але незважаючи ні на що - до нових перемог. Наразі у місті мешкають близько двохсот тисяч офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. Люди продовжують виїжджати в пошуках миру та в порятунку від "руського миру". У наступному сюжеті "Вісті" розкажуть історію одного з переселенців. Спортсмена, попри всі труднощі, знайшов в собі сили не здатися. Тепер хлопець представляє Україну та віднедавна рідний Харків на міжнародній арені.

Влад - професійний воркаутер, хлопець є чемпіоном України, встановив світовий рекорд із підтягування з додатковою вагою. Три роки тому юнак виїхав із рідного Донецька. Каже, восени 2014-ого знаходитися там вже було нестерпно.

Влад Нагорнюк переселенець

Первое время удавалась заниматься спортом, поскольку еще не сильно бомбили, не сильно стреляли - я еще выходил на площадку и спокойно тренировался, но потом уже когда начались первые потери, гибель людей - тогда уже стало страшно, тогда уже было опасно выходить на площадку и тренероваться, поскольку я не знал - вдруг прилетит, не прилетит снаряд.

У Харків хлопець приїхав до родичів, думав, що не на довго. Але бойові дії на малій батьківщині затягнулися. Тож продовжив тренування на новому місці та приєднався до місцевого воркаутського колективу "Барстайлерс". Вже разом хлопці стали чемпіонами України і призерами міжнародних змагань. Хлопець каже: війна його загартувала та змусила подорослішати.

Влад Нагорнюк переселенець

Я всегда страраюсь помогать людям, которые приезжают оттуда, поскольку я знаю насколько это тяжело влиться в новую сферу деятельности в новом городе.

За цей час Харків для Влада став другим рідним містом. Тут хлопець не тільки тренерується сам, а й вирощує нове покоління чемпіонів з воркауту

Влад Нагорнюк переселенець

У меня два воспитанника, которые уже побеждали на харьковских соревнованиях и уже, возможно, смотря как себя проявят, будут готовиться на Украину.

У Донецьк хлопець планує повертатися тільки у тому, випадку, якщо закінчиться війна і знову замайорить український прапор

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!