Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Тернополі з вікна п'ятого поверху військкомату впав 25-річний чоловік (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Я Волонтер

"Добрий дім Фельдман Екопарк" продовжує рятувати життя покинутих домашніх тварин (ВІДЕО)


15 лютого 2017 16:40
переглядів: 200

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44396/44396_071005776.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Коли добра справа межує з порятунком життя. "Добрий дім Фельдман Екопарк" продовжує підтримувати міні-притулки для тварин. За рік роботи з установами Харкова та області доброчинці врятували тисячі тварин. Тільки продуктів до зооустанов було передано більше 12 тонн.

Всеукраїнська служба порятунку диких, екзотичнх і домашніх тварин "Добрий дім Фельдман Екопарк» лікує, реабілітує та влаштовує питомців вже більше 3 років. У 2017 році робота з міні-притулками на Харківщині та в місті триває.

Ірина Подвойська керівник "Доброго дому Фельдман Екопарк"

Помогаем мы людям, которые спасли большое количество животных, приютили их, обогрели и дают им возможность на сытую жизнь. Мы развезли более 300 кг продуктов в мини-приюты, о которых мы знаем и которым мы помогаем уже несколько лет.

Такий же обсяг знову розвезуть до притулків найближчим часом. Окрім цього "Добрий дім" допомагає і засобами з догляду за тваринами. Тут і ліки, і теплі ковдри, сіно та будки. Підтримку надають небайдужим людям, які рятують чотирилапих.

Анатолій Дмитрович

Особенно сейчас, в эти морозы, без кормежки мерзнут. Сторожа, которые их кормят, зарпаты у них небольшие. Я хочу поблагодарить Фонд за оказанную тут помощь, неоднократную. Хочу сказать спасибо за стерелизацию.

На рахунку "Доброго дому Фельдман Екопарк" тисячі врятованих чотирилапих і пернатих, домашніх і диких - усіх, хто чекає на допомогу людини. За один лише рік служба передала притулкам регіону 12,5 тонн продуктів і засобів із догляду. У Доброму домі" точно знають - нагодувати тварину - значить вртувати її від смерті.
 

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!