Всі   НОВИНИ

ФОТОУ Харкові другий випадок ботулізму - в лікарні опинився 23-річний чоловік (ВІДЕО)


фотогалерея »ГАРЯЧА ЛІНІЯ


Новини партнерiв
Loading...

Hi-tech

Мобільний, економний та заправляється на звичайній АЗС. Харківські науковці винайшли унікальний міномет (ВІДЕО)


09 грудня 2016 19:00
переглядів: 299

версія для друку


Thumbnail image for ~/image.aspx?img=~/news/44001/44001_070101558.jpg&w=640
 

Рейтинг новини : 0.00  

 Мобільний, в 10 разів економніший та заправляється на звичайній АЗС. Харківські науковці винайшли унікальний міномет. Пристрій не має аналогів у світі, бо стрільба мінами або кулями відбувається без використання порохового заряду. Наразі зброю ще доробляють під керівництвом Укроборонпрому. Подробиці - далі.

Газодетонаційний міномет для танка винайшли у Харкові. Пристрій унікальний своїм принципом дії і не має аналогів у світі, винахідники довели, що куля,міна та артснаряд влучають у ціль без використання порохового заряду. Новинку вже продемонстрували в польових умовах.

Завдяки новій технології вибуху газу пропану та стиснутого повітря така зброя не залишає після себе ні продуктів згорання пороху, ні гільз. При цьому дальність ураження не поступається пороховим аналогам, а постріл є значно тихішим. Та це - не всі переваги нового міномету.

Костянтин Коритченко доктор технічних наук ХНУПС

Ми плануємо, що буде автоматична система заряжання, автоматична система наведення на ціль, це буде стрільба на півпряму наводку.

Розробники газодетонаційного міномета впевнені, що він здатний змінити тактику танкового бою. На створення диво-зброї науковців надихнули бійці АТО

Олександр Сакун начальник кафедри військової підготовки НТУ "ХПІ"

Зверталися з проханням створити міномет, який буде мобільним, який веде вогонь на різні відстані. Створити міномет, який не має яскравого спалаху на зрізі, цим самим зменшується його помітність.

Принцип дії установки є в 10 разів економнішим, навідміну від порохових прототипів. Технологія газодетонаційної зброї є подвійно привабливою для інвестицій. Тому що її можна використовувати як у військових цілях, так і у мирних. Наприклад, для нанесення антикоризійного покриття з алюмінію на металеві поверхні автотехніки. Наразі зброю ще доробляють під керівництвом Укроборонпрому. Точну дату, коли ЗСУ отримає газодетонаційні міномети, поки не називають.

 Якщо ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, просто виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

При використанні матеріалів з сайту Служби новин "Вісті" гіперпосилання на джерело обов'язкове!